K2 Network’ten Türkçe Oyun

K2 Network tarafından yayınlanan yeni bir ücretsiz MMO, Türk oyuncularının beğenisine sunuldu. Tamamen Türkçe olan Runes of Magic, çifte-sınıf sistemiyle dikkat çekiyor.

GamersFirst (www.gamersfirst.com) tarafından kullanıcılara sunulan, yeni nesil MMORPG olarak tabir edilen Runes of Magic, tamamen Türkçeolmasıyla dikkat çekiyor. GamersFirst Halkla İlişkiler Direktörü Bryan Davies konuyla ilgili olarak, “Free2Play oyun modellerinin dünyadaki öncülerinden biri olmak bizlere mutluluk veriyor. Runes of Magic oyununda da bu trendi devam ettireceğiz. Oyunculara keyif verecek bir senaryoya ve başarılı grafiklere sahip olan Runes of Magic, ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek. Runes of Magic oyununu Türk oyuncusuna uygun olarak tasarladık. Oyunun dili Türkçe ve kullanılan silahlar Türk kültürüne uygun olarak tasarlandı. Bu durum da bizim Türk oyunculara verdiğimiz değerin bir göstergesi.” diyor.Türkçe Olarak Türk Oyuncusuyla Buluşan Runes of Magic’in Diğer Özellikleri:

* Geniş kapsamlı sınıflandırma sistemi. İstenirse ikinci bir sınıf da seçilebiliyor. Bu “Çift Sınıf” sistemi oyuncuların mevcut sınıflar arasında seçim yapabilmelerini ve kendi melez sınıflarını yaratmak için yeteneklerini eşleştirebilmelerini sağlıyor.

* Eşyaların üst seviyeye yükseltilebilmesini sağlayan aktif sistemiyle oyuncular kendilerini daha güçlü kılacak eşyalara sahip olabiliyor.

* Düello, savaş meydanları, lonca savaşları, sunucu sunucuya karşı PvP ve zengin bir oyuncu oyuncuya karşı sıralama sistemiyle, oyuncular kendilerini karanlığın veya aydınlığın güçleri olarak sınıflandırabiliyor ve her birinin kendine özgü armağanlarını toplayabiliyorlar.

* Oyun tutkunları 600’den fazla maceraya atılabiliyor ve günlük olarak tekrarlayabiliyor. Sürekli yeni maceralar eklenmeye devam ediyor.

* Oyuncular kendi evlerini kurabiliyor, farklı dekorasyon seçenekleriyle döşeyebiliyor, dostlarını davet edebiliyor.

* Bir lonca oluşturabiliyor ve başkent Varanas’ta kendinize bir “Lonca Sarayı” kurabiliyorsunuz.

* Maceraya başladığınız andan itibaren elinizin altında olan farklı araçlarla zafere koşuyorsunuz.


Runes of Magic oyununa www.runesofmagic.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz

Alıntı: ShiftDelete.Net

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: