Mozilla, Eklentini Beklemeye Başladı

Eklentiyi Yap, MacBook'u Kap!Mozilla’nın geleneksel Extend Firefox etkinliği başladı. Peki yarışmaya katılım şartları ve ödüller neler?

 

Extend Firefox adlı etkinlik, daha yenilikçi Firefox eklentileri yapmaları için geliştiricileri teşvik amaçlı bir yarışmadan oluşuyor. Koduna kuvvet klavyeye girişen yazılımcıların geliştirdiği eklentiler, her yıl uzmanlar tarafından incelenip farklı kategorilerde değerlendiriliyor.

Mozilla, bu yılki Extend Firefox’un başlangıç düdüğünü çaldı. Geliştiriciler, bugünden başlayarak 2 Ekim 2009 tarihine kadar hazırladıkları eklentileri Mozilla’ya göndererek yarışmaya katılabilecek. Kurallarını bu sayfadan görüntüleyebileceğiniz yarışmada yeni eklentiler kadar, Firefox 3.5 ile uyumlu şekilde güncellenen eklentiler de ödül alacak.

İşte Ödüller

En iyi yeni eklentinin 15″ MacBook Pro ve çeşitli yazılım lisansları ile Firefox ekipmanları kazanacağı yarışmada, en iyi güncellenen eklenti, en iyi alışveriş eklentisi ve en iyi oyun-eğlence eklentisi de 13″ birer MacBook Pro kazanacak. Tüm ödüller ise yarışma sayfasında ayrıntılı olarak belirtiliyor.

Bilgi İçin : Extend Firefox
Yazan: Erhan Kahraman
SDNhttp://shiftdelete.net

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: